İNDİR

Broşür 01.pdf

Broşürü indirmek için simgeye tıklayın

Ecoradco Elektronik olarak önceliğimiz hep üretmek oldu. Bugüne kadar ürettiğimiz milyonlarca elektronik kart ve cihaz ile birçok sektöre hizmet verdik. Bugün de sahip olduğumuz teknik kabiliyet ve kapasite ile Türkiye'nin elektroniğini üretmeye devam ediyoruz. Tüm üretimlerimizi IPC Standartlarına uygun şekilde, 4 farklı standartta Sertifikalı IPC Eğitmenimizden (CIT) düzenli eğitim alan ekip arkadaşlarımızla, ESD ve MSD kontrollü alanlarda gerçekleştiriyor ve tüm üretim süreçlerimizi her adımda kayıt altına alarak izleyebiliyoruz.

Depo alanlarımızın, SMD ve TH dizgi alanlarımızın, Mekanik Montaj hatlarımızın, Test ve MIL-STD Üretim Alanlarımızın bulunduğu 6000 m²’lik alanda, bir çok farklı sektör için elektronik kart dizgisi ve cihaz montajını, kutulama, paketleme ve sevk işlemlerini, yüksek kaliteyle ve en uygun maliyetle yapıyoruz. Böylece müşteri beklentileri doğrultusunda hızlı teslimatlar gerçekleştirebiliyoruz.

Sahip olduğumuz çok sayıdaki SMD ve TH Dizgi hatlarımızı müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına göre planlayarak, düşük miktarlı prototip üretimlerinden, çok yüksek miktarlı seri üretimlere veya çok yoğun çeşit ve özellikte komponent içeren İleri teknoloji / Savunma Sanayi üretimlerine kadar bir çok farklı sektörden müşterilerimize aynı anda ve yüksek kalitede hizmet verebiliyoruz.

SMD Dizgi için : 6 SMD Dizgi Hattımızda / 13 SMD Dizgi Makinesi ile 750.000 komponent / saat üretim kapasitesine...

THT Dizgi için : Axial ve Radial 170.000 komponent / saat üretim kapasitesine sahibiz.

YUKARI