İNDİR

Broşür 01.pdf

Broşürü indirmek için simgeye tıklayın

Ecoradco Elektronik olarak tüm müşterilerimize müşteri gereksinim ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı taahhüt ediyoruz. Bu çerçevede teknolojimizi, mühendislik çözümlerimizi, ürünlerimizi, süreç ve hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştiriyor ve en son teknolojilere yatırım yapmaya devam ediyoruz.

"Süreçlerimizde ve sistemlerimizde sürekli iyileştirmeyi kolaylaştırmak; değişkenlik kaynaklarını sürekli olarak azaltarak her seferinde zamanında en yüksek kaliteyi sunmak için OEE(Üretim Etkinliği), APQP(İleri Ürün Kalite Planlaması) , PPAP(Üretim Parçası Onay Prosesi) , FMEA (Hata Türleri ve Etkileri Analizi), 8D Report (8 Disiplin/Problem Çözme Teknikleri), MSA (Ölçüm Sistemi Analizi), SPC (İstatistiksel Proses Kontrol) ; ISO9001:2015 ve IATF 16949 otomotiv kalite yönetim sisteminde kullanılan operasyonel mükemmellik modellerini kullanıyoruz.

Operasyonel mükemmellik ile proses ya da performans üzerinde küçük iyileştirme adımları ile uzun süreli ve kalıcı etki yaratarak başarıya ve sürdürülebilirliğe ulaşmayı hedefliyoruz. Temel hedefimiz, problemlere karşı kendiliğinden harekete geçen, sürekli iyileştirme kültürünü benimsemiş çalışanlar yetiştirmektir."

Ecoradco Elektronik, en yüksek kaliteyi elde etmek için üretimlerinde “Sıfır Hata” politikasını uygular. Üreten kişinin her defasında işini sıfır hatayla, hep doğru yapmasını amaçlayan bir üretim ve yönetim biçimi olan ‘Yerinde Kalite Felsefesi’ benimseyerek kontrol ve tamirler olmadan müşteriye hatasız (sıfır hatalı) ürün göndermeyi hedefler.

Üretimde hatasızlaştırmaya yönelik çalışmalar;

  • Etkin Kontrol Sistemleri,
  • Erken Uyarı Sistemleri,
  • Tek Nokta Eğitimleri,
  • Standartlaştırma Çalışmaları,
  • Tasarım, Üretim, Test ve Kontrol Ekipmanlarında uyguladığımız Poke Yoke Sistemleridir.
YUKARI