Elektronik Kart Üretimi ECORADCO ELEKTRONİK

ELEKTRONİK BÖLÜM

Sürekli olarak araştırma ve geliştirme ile uğraşan, farklı sektörlerde müşterinin problemini çözmek için hemen bir meydan okuma haline gelen her yeni projede deneyimi aktarabilen esnek bir ekibiz.

EV ALETLERİ

Ev aletleri için bileşenler ve elektronik kontroller.

SANAYİ

Elektronik Cihazlar “Özel” Mikromotorlar için Elektronik Kontrol Cihazları Proses Kontrol ve Otomasyon Cihazları

SAĞLIK

Elektromedikal ekipman, Tence, Manyetoterapi Sistemleri, Aletler

Konfor

Ürünün kalite ve güvenilirlik hedeflerine ulaşmasını sağlamak için, ileri analitik teknikleri ve proses mühendisliği çalışmasını etkin bir şekilde uygulamak için projenin tüm yönlerini analiz ediyoruz.

Tasarım ve Endüstri Mühendisliği

Analiz

Ürünlerimiz, müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılayan bir analiz, tasarım ve kişiselleştirme sürecinin sonucudur: her ürün, hedeflerin doğru tanımlanmasından ve tasarım ekibimiz ile müşteri arasındaki sürekli bilgi alışverişinden kaynaklanır.

Tasarım

Mekanik, elektronik ve yazılımın her alanını kapsayan ve en son teknolojilere dayalı tasarım çözümleri geliştiriyoruz. Yirmi yılı aşkın tecrübemizle, birinci sınıf bir know-how sunma yeteneğine sahibiz.

CE uyumluluğu

Her ürünün kalitesi, tasarım aşamasında gerekli tüm işlevsellikleri test eden ve tüm üretim aşaması boyunca ürün kalitesini değerlendiren kapsamlı bir doğrulama süreci ile sağlanır.

Son ürün

Otomatik üretim hatlarımız modern ve yüksek performanslıdır. Küçük veya büyük üretim miktarlarına esnek bir şekilde uyum sağlayabiliyoruz.

E-Posta Gönder

0

KAPALI ALAN

0

SMD DİZGİ HATTI

0

ÜRETİM ÇEŞİTLİLİĞİ

0

MEMNUN MÜŞTERİ

YUKARI